O nas

Dowiedz się więcej o grupie reklamowej jw.pl

Bo nie istnieją rzeczy, których nie da się zadrukować.

Bartłomiej Manszewski, CEO

linkedin.com/in/bartlomiejmanszewski

W branży poligraficznej działamy już od kilkunastu lat. Zdobywane doświadczenie popcha nas jednak cały czas w kierunku nowych, większych i ciekawszych wyzwań. Grupa reklamowa jw.pl powstała, aby realizować najbardziej niestandardowe zlecenia i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W skład grupy wchodzą ściśle współpracujące ze sobą marki, wyspecjalizowane w różnych gałęziach poligrafii. Do tego cały czas rośniemy i powiększamy swoje możliwości!

Do pracy podchodzimy starannie i terminowo, drukujemy tylko dobrymi maszynami na wysokiej jakości mediach. Na tle branży wyróżniają nas kompleksowość i odpowiedzialność biznesowa. Mówiąc o kompleksowości mamy na myśli usługę obejmującą nie tylko druk, ale doradztwo w jego obrębie i całą, często naprawdę wymagającą, logistykę związaną z realizacją zamówienia.

Odpowiedzialność biznesowa to zaś nic innego jak otwarta i szczera komunikacja. Dbałość o zamówienie i dostępność informacji na temat jego statusu to nasz najbardziej doceniany przez klientów atut.

Nasze marki

Grupa reklamowa jw.pl

W drukarni Drukopolis wydrukujesz wszystko, co kojarzy się z drukowaniem, a także mnóstwo produktów niestandardowych. Większość produktów można dokonać za pomocą wygodnego systemu online. Marka istnieje od 2018 roku i jest wiodącym brandem naszej grupy.

Przejdź do strony

Mówią o nas

Rekomendacje od naszych klientów

Ignacy Korytko

Wpadliśmy na pomysł, żeby z okazji Świąt Bożego Narodzenia, kupić dla całego zespołu brandowane podkładki pod mysz. “Standardowe” podkładki z nadrukiem w ofertach drukarni, które znaleźliśmy, były wykonane z samej gumy i mieliśmy duże wątpliwości co do wygody ich używania. Od jw.pl dowiedzieliśmy sie, że drukują na wszystkim. Jak się okazało, usługa obejmowała nie tylko druk, ale również polecenie producenta dobrej jakości materiałowych podkładek, wykonanie zamówienia i dostawę. Wszystko to w bardzo krótkim czasie, co w okresie świątecznym było szczególnie trudne i cenne zarazem.

Gorąco polecam współpracę.

Ignacy Korytko

Co-Founder

Fastsite

Współprace

Sprawdź z kim współpracujemy