Drukarnia Poznań


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/host851316/domains/jw.pl/public_html/wp-content/themes/jw-theme/single.php on line 16

Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /home/host851316/domains/jw.pl/public_html/wp-content/themes/jw-theme/single.php on line 16
1000 F 66742523 ZgwA0iQkOftuJgCuQYrxaMKRQNxksBTI

Drukarnia Poznań

July 11, 2022

Czytaj więcej

Dzięki wynalezieniu technologii druku nasze życie stało się o wiele prostsze. Nawet nie wyobrażamy się, ile spraw ułatwia nam ten często niezauważalny element codzienności. Każdego dnia spotykamy się z treścią drukowaną lub sami używamy drukarek w domu lub biurze. Nie wszystko jednak da się wydrukować na klasycznej drukarce, warto wtedy skorzystać z usług profesjonalnej drukarni.

Drukarnie znajdziesz w wielu miastach, jednak dzięki sprawnemu systemowi logistyki, nie musisz traktować siedziby jako najważniejszego kryterium. Drukujemy dla klientów z całej Polski (i nie tylko). Bowiem dla druku nie ma granic. Możemy zrealizować Twoje zamówienie niezależnie od tego, w jakim języku je przygotujesz.

Dobry wybór

W internecie znajdziesz wiele ofert usług poligraficznych. Jak z tego gąszczu wybrać tę, która sprawdzi się najlepiej? Zapraszamy do nas – jesteśmy drukarnią cyfrową z wieloletnim doświadczeniem, a każde zlecenie przygotowujemy z dbałością o detale, co przekłada się na zadowolenie zleceniodawców.

Naszym klientom oferujemy usługi najwyższej jakości. Mamy duże doświadczenie w poligrafii, od wielu lat realizujemy zlecenia dla firm i osób prywatnych, w związku z czym niewiele zleceń jest w stanie nas zaskoczyć. Jesteśmy profesjonalną drukarnią cyfrową, która w ofercie ma m.in. druk UV, wydruki książek – cyfrowe i offsetowe), druk materiałów reklamowych: ulotek, rollupów, plakatów, katalogów, broszur, teczek ofertowych, banerów, gadżetów oraz zadruk powierzchni wielkoformatowych.

Dbamy o wysoką jakość wydruków, kierujemy się zasadami terminowości i profesjonalizmu. Niezwykle ważne jest dla nas zaufanie, jakim każdego dnia obdarzają nas klienci, a ich zadowolenie jest naszym priorytetem.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Z usług i doświadczenia profesjonalistów warto skorzystać przy wydruku książki. Druk cyfrowy pozwala nam na realizację nawet niskich nakładów – książki drukujemy już od 10 egzemplarzy! Wybierając druk cyfrowy masz pewność, że będzie on najwyższej jakości. Jeśli interesuje Cię wydruk większej ilości egzemplarzy, najlepszym wyborem będzie druk offsetowy. Zasada znana w branży brzmi, że im większy nakład, tym niższa cena druku pojedynczego egzemplarza.

Oferowany przez nas druk UV to nowoczesna technologia, która pozwala wykonać wydruki na niemal każdym płaskim materiale. Jest przy tym niezwykle trwały i niemożliwy do osiągnięcia w warunkach biurowych czy domowych. Dbamy o to, aby przygotowywane przez nas wydruki były najlepszej jakości, ale też aby nie szkodziły środowisku. Dzięki technologii druku UV mamy pewność, że zachowujemy najwyższe normy bezpieczeństwa. Dlatego zarówno pracownicy, jak i klienci mogą czuć się bezpiecznie.

Jasne wytyczne

Przy opisach każdej z usług naszej drukarni znajdziesz tzw. makiety druku. Bardzo ważne, by w przygotowaniu projektów brać pod uwagę zasady, jakie obowiązują w druku. Odpowiedni margines sprawi, że w procesie produkcji zachowasz wszystkie treści, które muszą być na wydruku.

Po zrealizowaniu zlecenia wyślemy do Ciebie kuriera z zamówieniem. Codziennie wyjeżdżają od nas do klientów świeżo wydrukowane projekty, a w ich miejsce pojawiają się pozytywne opinie. Nie ma znaczenia, czy Twoja firma mieści się w Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie czy niewielkiej wsi pod Zamościem. Dostawa kurierem jest szybka i wygodna dla zleceniodawcy.

Poligrafia – to brzmi dumnie

Nasze doświadczenie w branży wykorzystujemy do tego, by przecierać szlaki. Dlatego bardzo zależy nam na otwarciu na pomysły klienta. Potrafimy doradzić najlepsze rozwiązania dla druku na konkretnym materiale. Stale poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania, na przykład zwiększamy bazę gadżetów reklamowych.

Dbamy o to, by wykorzystywać materiały najwyższej jakości, sprawdzone i bezpieczne – zarówno jeśli chodzi o podłoża, jak i farby. Zlecenia realizujemy dla osób prywatnych i firm. Bardzo ważną kwestią jest dla nas również cena – łączymy wysoką jakość z konkurencyjnym cennikiem. To, że miejscem naszych działań jest Poznań nie oznacza, że tylko liczymy pieniądze. Jakość i terminy ustalone z klientami są dla nas niezwykle ważne.